18.10.2010 Inauguracja Sportowego Roku Akademickiego Województwa Lubelskiego 2010/2011

W dniu 18 października 2010 roku w Sali Widowiskowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Akademickiego Województwa Lubelskiego 2010/2011. W czasie Inauguracji zostało podsumowane współzawodnictwo akademickie wszystkich Uczelni z terenu Województwa Lubelskiego w dyscyplinach sportowych objętych kalendarzem imprez sportowych 2009/2010. Piękny sukces odniósł Nasz Klub Uczelniany AZS PWSZ, który ulokował się na 10-tym miejscu na 16 sklasyfikowanych Klubów Uczelnianych z poszczególnych Uczelni. W dyscyplinie tenis stołowy mężczyzn wywalczyliśmy 1 miejsce, otrzymując złoty puchar z rąk Profesora Targońskiego, Prezesa KŚ AZS Woj. Lubelskiego. W dyscyplinie judo kobiet Nasza drużyna zajęła 2 miejsce. Te sukcesy stawiają Naszą Uczelnię oraz Klub Uczelniany AZS PWSZ w czołówce najbardziej usportowionych Uczelni Województwa Lubelskiego. Na Inauguracji Naszą Uczelnie reprezentowali: Sekretarz AZS PWSZ – Ewa Głaz, Wiceprezes KU AZS – Krzysztof Łoś oraz Członek Zarządu KU AZS PWSZ – Marian Adamowicz.