26-27.05.2006 Międzynarodowy trójmecz w ramach V-lecia istnienia PWSZ w Chełmie

W dniach 26- 27 maja 2006 odbył sie trójmecz pomiędzy PWSZ Chełm i Wołyńskim Uniwersytetem Państwowym im. Łesi Ukrainki z Łucka.
Rywalizacja toczyła się na płaszczyźnie takich dyscyplin jak:

• tenis stołowy,
  • piłka siatkowa,
  • piłka nożna.

Drużyna tenisa stołowego PWSZ w składzie Rodziewicz Sławomir, Duma Piotr, Gargol Edyta, Stalęga Agnieszka po jednostronnej grze pokonała drużynę z Łucka w stosunku 6:1.

W meczu piłki nożnej nasza drużyna po dobrej grze uległa rutynowemu zespołowi z Łucka 2:5.

Niestety również w piłce siatkowej drużyna PWSZ okazała się słabsza od ekipy ukraińskiej. Nasza reprezentacja uległa 1:3.

Podczas wizyty gości zza Buga zostały przeprowadzone rozmowy na temat dalszej współpracy sportowej z Uniwersytetem z Łucka. Wstępnie zostalśmy zaproszeni na podobne uroczystości sportowe do Łucka na przełomie października i listopada.

Zawody odbywały się przy dopingu licznie zgromadzonej widowni.

Imprezy sportowe odbyły się z okazji jubileuszu V-lecia powstania PWSZ w Chełmie.

Organizatorzy: mgr Krzysztof Łoś, mgr Rafał Ogrodowczyk, KU AZS PWSZ