22 – 24.10.2010 Szkolenie w Zwierzyńcu AZS-u Województwa Lubelskiego

W dniach 22 – 24 października odbyło się szkolenie Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego w Zwierzyńcu. Na zjazd wytypowano dwie delegatki z naszej Uczelni: Ewę Jarmoszyńska i Ewę Głaz. Na spotkaniu poruszane były tematy działalności wyszczególnionych Klubów Uczelnianych oraz relacji między Uczelniami. Rozmawialiśmy również o Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w roku 2010/2011, w których wystawiamy następujące sekcje sportowe: tenis stołowy, trójbój siłowy, szachy, narciarstwo alpejskie, snowboard, judo, piłka nożna, futsal czy piłka plażowa. Ustalaliśmy również kalendarz imprez sportowych, systemy rozgrywek oraz metody pozyskiwania nowych sponsorów dla poszczególnych sekcji. Szkolenie zakończyło się wspólną biesiadą integracyjną wszystkich delegatów.