18.05.2011 Komunikat turnieju piłki plażowej mężczyzn Akademickich Mistrzostw Wojewódstwa Lubelskiego

W dniu 14 maja na obiektach sportowych UMCS w Lublinie odbyły się mistrzostwa Wojewódstwa i jednocześnie kwalifikacje do Akademickich Mistrzostw Poslki w siatkówce plażowej.
Nasz Klub Uczelniany AZS PWSZ Chełm reprezentowało 2 zawodników Łukasz Tejchman i Wojciech Kawka.
Nasza para dobrze zaprezentowała się uzyskując awans do półfinałów Akademickich Mistrzostw Polski,
które również odbędą się w Lublinie w dniach 26, 27 28 maja. W tych zawodach startowało 26 par ze wszystkich uczelni naszego regionu.
Nasi zawodnicy wywalczyli 10 miejsce co zaowocowało awansem do półfinałów AMP zdobywając 15 pkt. dla naszego klubu.
W Półfinale Akademickich Mistrzostw Polski które zostaną rozegrane za 2tyg. wystartuje 32 pary zawodników reprezentujących woj. świętokrzyskie 3 pary, małopolskie 11 par, lubelskie 11 i podkarpackie 7 par. Liczymy na dobry start naszych zawodników.