Siatkówka plażowa tagged posts

Siatkówka plażowa kobiet i mężczyzn – 19. 05. 2019r.

TURNIEJ MĘZCZYZN

Klasyfikacja indywidualna:

1. UMCS 3 (Machowicz Konrad, Czarnecki Błażej)* – 19 pkt.
2. WSSP 2 (Zugaj Łukasz, Filipowicz Piotr)* – 17 pkt.
3. PL 1 (Kaniewski Tobiasz, Adamczuk Michał)* – 16 pkt.
4. WSSP 1 (Goss Jędrzej, Marszałek Michał)* – 15 pkt.
5. PL 2 (Kwiecień Wojciech, Szaniawski Kamil)* – 14 pkt.
6. UMCS 1 (Dzirba Jakub, Mańkowski Szymon)* – 13 pkt.
7. UM 2 (Szczyrba Robert, Dobrzyński Michał)* – 12 pkt.
8. UMCS 2 (Kuliński Maciej, Szust Michał) – 11 pkt.
9. PWSZ Chełm 2 (Cieszyński Karol, Rogala Łukasz) – 10 pkt.
10. UM 1 (Dąbski Krzesimir, Ciszewski Andrzej) – 9 pkt.
11. UP (Szczepan Mikołaj, Kołodziej Marcin) – 8 pkt.
12. KUL 1 (Borzych Szymon, Stefanowski Mateusz) – 7 pkt.
13. UM 3 (Radzikowski Alan, Brodacz Adam) – 6 pkt.
14. PWSZ Chełm 1 (Wanat Przemysław, Ptasik Filip) – 5 pkt.
15. KUL 3 (Rzepecki Maciej, Rugała Krzysztof) – 4 pkt.
16. WSNS (Wojtan Bartosz, Bobryk Piotr) – 3 pkt.
17. AWF BP (Dąbrowski Natan, Klimek Rafał) – 2 pkt.
18. KUL 2 (Leśniewski Bartłomiej, Wąsik Michał) – 1 pkt.

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

1. UMCS Lublin – 43 pkt.
2. WSSP Lublin – 32 pkt.
3. Politechnika Lubelska – 30 pkt.
4. UM Lublin – 27 pkt.
5. PWSZ Chełm – 15 pkt.
6. KUL Lublin – 12 pkt.
7. UP Lublin – 8 pkt.
8. WSSP Lublin – 3 pkt.
9. AWF Biała Podlaska – 2 pkt.

Więcej

19.05.2013 Siatkówka Plażowa

Turniej mężczyzn.
19.05.2013 r., organizator KU AZS UMCS Lublin
Klasyfikacja indywidualna:

  1. AWF 2 (Nowacki Tomasz, Ostapowicz Rafał) – 21 pkt.
  2. AWF 1 (Rebzda Bartłomiej, Łęgowski Paweł) – 19 pkt.
  3. PL 1 (Kwiecień Kamil, Kisiel Grzegorz) – 18 pkt.
  4. UMCS 1 (Dobrowolski Paweł, Strzałkowski Kacper) – 17 pkt.
  5. UM (Marek Grzegorz, Smyl Kamil) – 16 pkt.
  6. UMCS 2 (Urban Szymon, Bieńko Andrzej) – 15 pkt.
  7. AWF 3 (Sowik Mateusz, Kasjaniuk Sylwester) – 14 pkt.
  8. PWSZ Chełm 1 (Tejchman Łukasz, Kosiński Wojciech) – 13 pkt.
  9. UP 3 (Kossowski Daniel, Piotrowski Łukasz) – 12 pkt.
  10. UMCS 3 (Dombrovskyi Roman, Djabou Jakub) – 11 pkt.
  11. WSSP 1 (Krzyszczak Tomasz, Iwaniak Albert) – 10 pkt.
  12. KUL 1 (Sochan Bartłomiej, Karwiński Ryszard) – 9 pkt.
  13. PL 3 (Goljanek Adrian, Kowalczyk Mateusz) – 8 pkt.
  14. PL 2 (Bartosiewicz Wojciech, Zabielski Mateusz) – 7 pkt.
  15. PWSZ Chełm 3 (Wawrzyk Grzegorz, Ciszewski Tomasz) – 6 pkt.
  16. UP 1 (Cioczek Paweł, Nosal Sebastian) – 5 pkt.
  17. KUL 2 (Sienkiewicz Michał, Bagłaj Kamil) – 4 pkt.
  18. KUL 3 (Zięba Krzysztof, Skrzyński Bogdan) – 3 pkt.
  19. WSSP 2 (Bujak Wojciech, Woźniak Bartłomiej) – 1,5 pkt.
  20. PWSZ Chełm 2 (Kowalczuk Mateusz, Dumin Kamil) – 1,5 pkt.
  21. UP 2 (Mospinek Wojciech, Niewiadomy Marcin) – zespół nie stawiłsię

Klasyfikacja uczelni:

  1. AWF Biała Podlaska – 54 pkt.
  2. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej Lublin – 43 pkt.
  3. Politechnika Lubelska – 33 pkt.
  4. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Chełm – 20,5 pkt.
  5. Uniwersytet Przyrodniczy Lublin – 17 pkt.
  6. Uniwersytet Medyczny Lublin – 16 pkt.
  7. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II – 16 pkt
  8. Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza Lublin – 11,5
Więcej