7.05.2010 Dominacja tenisistów stołowych Naszej Uczelni w AMWL.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Tenisie Stołowym odbyły się w Hali AOS UMCS LUblin. Do rywalizacji PWSZ Chełm przystąpiło w roli faworyta. Przypomnijmy, iż rok wcześniej nasi zawodnicy zajęli 2 i 3 miejsce oraz w klasyfikacji uczelni 2 miejsce.

W tym roku wystawiliśmy 5 zawodników: Widyński Paweł, Rodziewicz Sławomir, Zdunek Tomasz, Chechelski Ireneusz, Czarnecki Damian. Opiekun drużyny – mgr Krzysztof Łoś.

Zawody rozpoczęły się od samego początku po myśli naszej drużyny. Już w czasie losowania nasi zawodnicy zostali podzieleni do dwóch różnych grup – tak, iż nasi faworyci mogli się spotkać jedynie w finale.
I tak się stało. W finale otóż zmieżyli się dwaj nasie reprezentanci – Paweł i Sławek. Widyński zrewańżował się Rodziewiczowi za zeszłoroczną przegraną o 2 miejsce. Tym razem pokonał kolegę z drużyny(3:0)
Pozostali nasi zawodnicy zajęli dalesze miejsca. Na 21 uczestników Tomek zajął 12 miejsce, Ireneusz 14, a debiutujący Damian 18.

Dzięki znakomitej postawie zawodników nasza uczelnia została sklasyfikowana na 1 miejscu wyprzedzajać AZS UMCS oraz AZS PL.