10.05.2010 AMWL – 2009/2010 Piłka nożna

Rozgrywki w Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2009/2010 w piłce nożnej mężczyzn rozpoczęły się 13 kwietnia 2010r. Do rozgrywek zgłosiła się rekordowa liczba 11 uczelni z lubelszczyzny. Drużyny podzielone byłu na 4 grupy 3 zespołowe. 8 Najlepszych drużyn zagrało w fazie pucharowej o awans do pólfinałow Akademickich Mistrzostw Polski.

Z fazy grupowej KU AZS PWSZ Chełm awansował z 2 iejsca w grupie po zwycięztwie nad WSEI(3:0) i porażce z UP(0:3).
Dzięki temu mogliśmy walczyć o miejsca 5-8. W drugiej fazie turnieju Nasza drużyna spisywała sie rewelacyjnie po kolei pokonująć: KUL Tomaszów Lubelski(2:0) oraz PWSZ Zamość(6:0).

W turnieju Naszą Uczelnię reprezentowali: Góra Szymon, Rutkowski Artur, Szapkowski Damian, Korzeniowski Grzegorz, Kawęcki Łukasz, Żółciński Maciej(kapitan), Klekotka Arkadiusz, Tarasiuk Łukasz, Drzewiecki Łukasz, Kozak Daniel, Soroka Tomasz. Trener Drużyny – mgr Leszek Leśniak

Komunikat z Turnieju

Tags: