5.12.2009 AZS PWSZ Chełm mistrzem Woj. Lubelskiego w tenisie stołowym

W hali Akademickiego Ośrodka Sportowego UMCS w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelsiego w tenisie stołowym. Nasza drużyna przystąpiła do turnieju w składzie: Sławomir Rodziewicz, Paweł Widyński, Tomasz Zdunek. AZS PWSZ Chełm ze względu na zeszłoroczny sukces w Akademickich Mistrzostwach Polski jechał na te zawody jako jeden z faworytów.
Lubelskie zawody Zakończyły się kolejnym sukcesem naszych tenisistwów stołowych. Zdobyli oni tytuł Akademickich Mistrzów Województwa Lubelskiego w finale pokonując drużynę Uniwersytetu Przyrodnieczego w Lublinie (3:1).
Mistrzostwa te były również eliminacjami do zawodów półfinałowych Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się 12-14 grudnia 2009r. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Pełne wyniki AMWL