16.10.2012 Inauguracja Sportowego Roku Akademickiego Województwa Lubelskiego 2012/2013

W dniu 16 października 2012 roku w Sali Widowiskowej Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie odbyła się Inauguracja Sportowego Roku Akademickiego Województwa Lubelskiego 2012/2013. W czasie Inauguracji zostało podsumowane współzawodnictwo akademickie wszystkich Uczelni z terenu Województwa Lubelskiego w dyscyplinach sportowych objętych kalendarzem imprez sportowych 2011/2012. Klub Uczelniany AZS PWSZ, który ulokował się na 9-tym miejscu na 16 sklasyfikowanych Klubów Uczelnianych z poszczególnych Uczelni. W dyscyplinie tenis stołowy mężczyzn wywalczyliśmy 1 miejsce, otrzymując złoty puchar z rąk prof. Z. Targońskiego, Prezesa KŚ AZS Województwa Lubelskiego. W dyscyplinach: judo kobiet i Strzelectwie nasza drużyna zajęła 2 miejsce. Te sukcesy stawiają Naszą Uczelnię oraz Klub Uczelniany AZS PWSZ w czołówce najbardziej usportowionych Uczelni Województwa Lubelskiego. Na Inauguracji naszą Uczelnię reprezentowali: Sekretarz i członkowie Zarządu KU AZS PWSZ -Katarzyna Winiarska, Sylwia Pendel, Dominika Kondrat, Wiceprezes KU AZS – Krzysztof Łoś oraz Członek Zarządu KU AZS PWSZ Piotr Marcinek.