11.05.2012r Akademicki Turniej w Tenisie Stołowym w ramach „Dni Kultury Studenckiej 2012”

W dniu 11.05.2012r odbył się mecz w tenisie stołowym z reprezentacją Katolickiego Uniwersytetu Katolickiego. Są to dwie najlepsze Uczelnie w tej dyscyplinie sportowej w naszym regionie – KUL w kategorii kobiet, PWSZ Chełm w kategorii mężczyzn.
Po otwarciu zawodów, wystąpiły dwie formacje tańca towarzyskiego. Pierwsza formacja złożona ze studentów, którzy uczęszczają na tańce w ramach wychowania fizycznego a druga – profesjonalna z Chełmskiego Centrum Tańca Rytm. Obie formacje prowadzi mgr Radosław Buczma pracownik Studium Wychowania fizycznego.
Następnie odbył się mecz tenisa stołowego. KU AZS Chełm wystąpił w następującym składzie: Aneta Siejko, Sławomir Rodziewicz, Paweł Widyński, Dariusz Mika, Adam Rakoczy. Mecz zakończył się wynikiem 5-5. Zawody przebiegły w bardzo dobrej ,sportowej atmosferze przy licznie zgromadzonej publiczności.