18-20.05.2007 Międzynarodowy turniej sportowy w PWSZ – Wyniki

Studenci AZS PWSZ w meczu piłki nożnej przegrali 5:2 (0:4) z druzyna gosci.

Bramki dla PWSZ zdobyli Marek Sandomirski z karnego (68′) i Paweł Jarosz (84′).

Reprezentacja PWSZ w piłce siatkowej przegrała 3:0. W setach było (25-19, 25 -21,25-20).

Piłkarze jak i siatkarze z Łucka wykazali bardzo wysoki poziom sportowy.

W rywalizacji w tenisie stołowym nasi zawodnicy wygrali w stosunku 6:1. Nasz zespól wystąpił w składzie: Edyta Gargol, Sławomir Rodziewicz, Piotr Duma.

Zawody odbywały się w przyjaznej, sportowej atmosferze przy wielu dopingujących kibicach. Czlonkowie klubu uczelnianego AZS zorganizowali interesujący pobyt ekipie z Łucka, m.in. zapewnili zwiedzanie najciekawszych miejsc Chełma.

Organizatorzy:
mgr Krzysztof Łoś
mgr Rafał ogrodowczyk
mgr Michał Bednaruk
Mariusz Maciuk
Piotr Różański

Turniej jest organizowany w ramach wspieranego przez Unię Europejską projektu: „Międzynarodowe centrum aktywizacji młodzieży”. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Sąsiedztwa Polska-Białoruś- Ukraina INTERREG III/TACIS CBC oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Bug.