03.12.2004 Mistrzowstwa w tenisie stołowym kobiet

W dniu 3 grudnia 2004 (piątek) w hali sportowej PWSZ, ul. Pocztowa 54 odbyły się II MISTRZOSTWA PWSZ W TENISIE STOŁOWYM kobiet . W zawodach
brało udział 12 studentek. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie przy dość licznie zgromadzonej publiczności. W meczu finałowym spotkały się Edyta Gargol, studentka I roku, i Justyna Kiryczuk, studentka II roku – broniąca tytułu mistrzowskiego.
Po pasjonującym meczu zwyciężyła Edyta Gargol. W meczu o III miejsce spotkały się Agnieszka Downar i Małgorzata Walnik. Po emocjonującym pojedynku zwycięstwo odniosła Małgorzata Walnik. Dla zwycięsców (I-III miejsca) nagrody ufundował Sklep sportowy „ADIDAS” („Chrobry”, ul. Lwowska 13)W trakcie Mistrzostw została wyłoniona reprezentacja PWSZ w tenisie stołowym, która będzie przygotowywana do zawodów miedzyuczelnianych w roku akademickim 2004/2005.
Skład reprezentacji:
1. Edyta Gargol