15-17.11.2007 Drużyny KU AZS PWSZ w Międzynarodowym Turnieju w Łucku (Ukraina)

Reprezentracje KU AZS PWSZ w halowej piłce nożnej, siatkowej i tenisie stolowym brały udział
w Międzynarodowym Turnieju w Łucku. Nasze drużyny zostały zaproszone na ten Turniej przez Wołynski
Państwowy Uniwersytet im. Łesi Ukrainki z Ukrainy.

Wyniki:

tenis stołowy: w rywalizacji z drużyną Uniwersytetu Łuckiego nasza drużyna wygrała
stosunkiem 5:0.
Widyński Paweł w pierwszym meczu wygrał 3:0 (5-,7,-9), w drugim również wygrał 3:0 (2-,4-,7-),
Rodziewiecz Sławomir wygrał w pierwszym meczu 3:0 (4-,7-,8-), w drugim meczu 3:0 (5-,6-,7-).
Debel KU AZS PWSZ wygrał 3:0 (6-,7-,10-).
Nasi zawodnicy reprezentują bardzo wysoki poziom wyszkolenia. Z przyjemnościa obserwowało się
ich gre.

piłka halowa: drużyna AZS PWSZ przegrała z drużyną gospodarzy stosunkiem 11:4 (4:3).
Pierwsza połowa była dla naszej drużyny udana, dwukrotnie obejmowaliśmy prowadzenie,
a wynik do przerwy to 4:3 dla gospodarzy. Niestety druga połowa należala już do drużyny z Łucka.

piłka siatkowa: nasza drużyna przegrała dwukrotnie z gospodarzami Turnieju
w stosunku 3:0 (-9,-14,-12), 3:0(-16,-18,22).
Drużyna z Wołynia ma w swoim składzie kilku dobrych siatkarzy – to aktualny akademicki
mistrz ukrainy.
Po porażce w pierwszym meczy nasi zawodnicy wyciągnęli konsekwencje i
w drugim meczu można było zobaczyć już dużo lepszą i bardziej odważną grę chełmskiej drużyny.

Wszystkie zawody przebiegły w dobrej i przyjaznej atmosferze przy gromkim dopingu licznie